НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###ЛЧ. ПСЖ - Байєр 2:1. Формальностям данина ###

Франція. Париж. Стадіон "Парк де Пренс"
Головний арбітр: Іван Бебек (Рієка, Хорватія)
"Парі Сен-Жермен" - "Байєр" 2:1ЛЧ. ПСЖ - Байєр 2:1. Формальностям данина - изображение 2
Голи: Маркіньос 13, Езекіель Лавессі 53 - Сідней Сем 6

"Парі Сен-Жермен": Сальваторе Сірігу, Тьяго Сілва, Йоан Кабай, Маркіньос, Едінсон Кавані (Зумана Камара 85), Златан Ібрагімович (Жеремі Менез 72), Лука Дінь, Езекіель Лавессі (Лукас Моура 62), Адріен Рабіо, Крістоф Жалле, Хавьєр Пасторе

"Байєр": Бернд Лено, Штефан Райнарц (Максімільян Вагенер 78), Філіпп Волльшайд, Сімон Рольфес, Ерен Дердійок, Емре Кан, Сідней Сем (Сон Хюнь-Мін 67), Андрес Гуардадо, Омер Топрак, Джуліо Донаті, Гонсало Кастро (Юліан Брандт 67)

Попередження: Крістоф Жалле 28, Адріен Рабіо 79 - Ерен Дердійок 49, Емре Кан 52, Емре Кан 68, Максімільян Вагенер 90+3
Вилучення: Емре Кан 68
Нереалізований пенальті: Сімон Рольфес 28

ЛЧ. "Байєр" - ПСЖ 0:4. Париж, Париж...

ЛЧ. ПСЖ - Байєр 2:1. Формальностям данина - изображение 3

Звітний матч цілком обґрунтовано вважався формальністю. Навіть головний тренер німецької команди не вірив у те, що "Байєр" після домашньої поразки 0:4 міг пройти до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Перед "аптекарями" стояло завдання просто зіграти краще, ніж на "БайАрені": "Я не стану говорити, що ми заб'-ємо чотири або п'-ять "сухих" м'-ячів. Нам просто треба зосередиться і показати якісну гру як в захисті, так і в нападі. Будемо грати на перемогу без будь-якої боязні і постараємося нав'-язати супернику свій футбол. Звичайно, перемогти буде непросто. Наше завдання-мінімум - продемонструвати хорошу гру".

Ну а в французів був свій інтерес. Уже, практично, в статусі чвертьфіналістів Златан Ібрагімович та компанія налаштовувались на бій, щоб навести страх на своїх майбутніх суперників. Зі стану ПСЖ все частіше й частіше лунає мова про наміри боротись в Лізі чемпіонів за найвищі місця. Амбіцій у Лорана Блана дуже багато. Вже на наступній стадії, напевно ж, на ПСЖ чекатиме справжнє випробування. Тоді парижани й покажуть чого варті.

А сьогодні, власне, вийшла непогана розминочка. Футболісти "Байєра", дійсно, старались виконувати те, про що говорив напередодні їх тренер. Саме леверкузенці почали активніше і вже на третій хвилині провернули цікаву атаку, яка завершилась небезпечним ударом Емре Кана. Те, що не вдалось забити, німців не зламало- вже наступний свій випад "Байєр" завершив голом, змусивши ПСЖ займатись незвичною справою – відігруватись. Атаку "аптекарі" почали на своїй половині поля майже біля лицевої лінії на лівому фланзі, протягнули м'-яча за центральне коло, а потім плавно змінили акцент направо. Джуліо Донаті там відкрився, прийняв шкіряного, зряче навісив, а Сідней Сем, вигравши, повітря, змусив капітулювати Сальваторе Сірігу.

ЛЧ. ПСЖ - Байєр 2:1. Формальностям данина - изображение 4

Ну але недовго парижани знаходились у незвичному становищі. Натиск ПСЖ закінчився голом вже на 13-й хвилині. Спочатку господарі заробили кутовий, а потім його вміло розіграли: Йоан Кабай навісив, а Маркіньос, вигравши позицію в опонентів, пробив в той кут, де був Лено – але сильно.

Гра дивилась краще, ніж на "БайАрені" три тижні тому. В першу чергу, бо німці давали супернику гідну відсіч. Після голу Маркіньоса ПСЖ, здавалось, заволодів ініціативою (відрізок увінчався гарматним пострілом в поперечину Ібри), але в середині тайму ледь знову не пропустив. На Дердійока пройшла передача із глибини, швейцарець елегантно прийняв м'-яча у штрафному майданчику, відчув, що його Крістоф Жалле смикнув рукою за футболку і повалився на газон. Пенальті Іван Бебек мав підстави призначити – він це і зробив. Втім, з "точки" Рольфес, який став одним з антигероїв першого матчу, пробив бездарно. Сірігу там впорався...-

Гра ПСЖ не була феєричною, до якої прихильники паризького колективу вже могли звикнути- суперник змушував французів трудитись, вигризати м'ячі, боротись, що не дуже подобалось підопічним Блана, а самому тренеру це слугувало викликом. Моменти були до кінця тайму ще у Кавані (коли Едінсон з меж штрафного майданчику з розвороту пробивав) та у Рабіо (коли Адріен змістився справа до центру і пробив), але "Байєр" не програв, все ж, першу 45-хвилинку.

ЛЧ. ПСЖ - Байєр 2:1. Формальностям данина - изображение 5

План Самі Хююпя працював. Та, власне, спрацював і по перерві, хоча "Байєр" досить рано пропустив. Уже на 53-ій хвилині шикарна комбінація французів завершилась вриванням у штрафний майданчик Луки Діня і його прострілом на Езекіеля Лавессі- аргентинець не впустив нагоди відзначитись.

Німці гостро відповіли майже відразу – спочатку моментом Емре Кана, а потім – Гонсало Кастро. В обох випадках Сальваторе Сірігу зіграв як великий майстер.

А от вже після того запал гостей потихеньку почав гаснути. Можна сказати, що футболісти ПСЖ діяли розумно, виважено. При цьому, відчувалось, що зі шкіри вириватись підопічні Лорана Блана не хотіли. Продовжувалась і силова боротьба, але Емре Кан примудрився заробити вилучення не в ній, а в моменті із симуляцією (друга жовта).

Але то не стало сигналом для парижан до активних дій. Господарі тепер вже перейшли на не дуже швидке перекочування м'-яча по всій ширині поля, з якого час від часу ставались спалахи біля воріт Бернда Лено: тут Кабай пробив зі штрафного, там Пасторе, залишившись без опіки, вистрілив з меж карної зони – але без голів. Парижанам доводилось працювати в першому таймі, а в другому вони вже просто не бажали перелаштовуватись під більш швидкий темп.

ЛЧ. ПСЖ - Байєр 2:1. Формальностям данина - изображение 6

Програма мінімум, напевно, виконана. Як і минулого сезону, ПСЖ вийшов до чвертьфіналу турніру. Але на цьому парижани зупинятися не планують. Златану Ібрагімовичу і компанії подавай нові вершини...-