НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

17-е лютого

Сошо. Стадіон "Огюст Бональ"
Головний арбітр: Ліонель Жаффредо
"Сошо-Монбельяр" - "Парі Сен-Жермен" 3:2
Голи: Себастьєн Руде 36, Жованні-Гі Сіо 55, Седрік Бакамбу 84 - Алекс 29, Мамаду Сахо 76
"Сошо-Монбельяр": Сімон Пуплен, Себастьян Коршья, Седрік Канте, Жозеф Лопі, Ряд Будебуз (Мохамед Траоре 85), Жованні-Гі Сіо (Слоан Пріват 74), Жером Руссійон, Себастьєн Руде, Едуар Бютен (Седрік Бакамбу 70), Венсан Ногейра, Лоїк Пужоль
"Парі Сен-Жермен": Сальваторе Сірігу, Мамаду Сахо, Златан Ібрагімович, Езекіель Лавессі, Алекс, Блез Матюіді, Максвелл, Клеман Шантом (Кевін Гамейро 62), Грегорі ван дер Віль (Крістоф Жалле 62), Марко Верратті, Хавьєр Пасторе
Попередження: Слоан Пріват 82 - Марко Верратті 49, Златан Ібрагімович 90+1

Не кожен футбольний чемпіонат може похвалитись такою інтригою, яка є у Лізі 1. На кожному "поверсі" турнірного графіку ведеться запекла боротьба, всі команди вирішують певні завдання і спрогнозувати щось дуже складно. Але може статись так, що в головному питанні – питанні чемпіонства – інтриги у французькій першості не буде. Карло Анчелотті, схоже, знайшов рецепт успіху у Парижі і зараз команда виглядає беззаперечним фаворитом змагань...- Але сьогодні парижани про свій статус фаворитів не пам'ятали. Аргументи аутсайдера виявились вагомішими...-

"Сошо" втрачати нічого. "Автомобілістам" дуже потрібні очки, адже перебування у зоні вильоту (або безпосередньо біля неї) не може задовольняти ні вболівальників команди, ні самих футболістів "Сошо". Сьогодні підопічні Еріка Елі на гру вийшли дуже мотивованими і створили зірковим опонентам багато проблем.

Вже з перших хвилин матчу господарі дали зрозуміти, що так просто здаватись на милість супернику вони не збираються. На 3-й хвилині Бютен ледь не скористався помилкою Сірігу на виході – але удар Едуара заблокували захисники. А через дуже короткий час біля воріт "ПСЖ" знову було гаряче: цього разу, можна сказати, парижанам поталанило: м'яч після удару Руде влучив в Будебуза і вже від того мав усі шанси залетіти в кут воріт – але не залетів.

А в середині тайму "Сошо" пропустив...- Парижани заробили право на кутовий удар- подачу від прапорця виконав Пасторе - Алекс вистрибнув вище всіх і не сильним, але дуже точним ударом переправив м'яча у сітку воріт Пуплена.

Та й після цього господарі не розгубились. Ще раніше футболісти в жовтих футболках відчули, що парижани в захисті не безгрішні, тому продовжували шукати щастя біля чужих воріт. І на 36-й хвилині таки його знайшли...- Провалився правий фланг оборони "ПСЖ": Будебуз відправив у прорив Руде, Себастьєн на швидкості увійшов у штрафний майданчик і сильно пробив у дальній кут воріт, які захищав Сірігу.

На цьому проблеми гостей не закінчились. В другому таймі "Сошо", взагалі, повів у рахунку. Жованні Сіо після пасу з глибини обігрався з Руде і вийшов на ударну позицію. Пробив 13-й номер не найкращим чином, але й цього вистачило, щоб м'яч залетів в сітку – Сірігу зіграв невпевнено.

Ліга 1. 25-й тур.

Жованні-Гі Сіо ("Сошо") став автором голу у ворота "ПСЖ" / фото - УЄФА

"ПСЖ" тут же кинувся виправляти ситуацію, але удари Ібрагімовича, Ван дер Віля, а згодом і Пасторе цілі не досягли (хоча були дуже небезпечними). Відновити рівновагу підопічним Карло Анчелотті вдалось на 76-й хвилині і знову забили парижани після розіграшу кутового: подача Пасторе спричинила паніку у штрафному майданчику "Сошо", м'яча захисники вибити не змогли і Мамаду Сахо намагався проштовхнути його в сітку воріт Пуплена. В результаті, м'яч там опинився, зачепивши ще по ходу ногу Руссійона.

"Сошо" грав дуже добре. Швидкими контратаками "автомобілісти" не раз заганяли захисників "ПСЖ" у глухий кут. Ще до того, як рахунок став 2:2, Себастьян Коршья зі штрафного влучив у поперечину воріт Сірігу. Гості теж мали моменти, але сьогодні футбольна доля була прихильною до господарів. На 84-й хвилині Пріват після навісної передачі з правого флангу скинув м'-яча в район одинадцятиметрової позначки і ніким не прикритий Бакамбу втретє змусив Сірігу діставати шкіряного із сітки...

Це Франція... Тут можна бути беззаперечним фаворитом - і програти аутсайдеру. "ПСЖ" після цієї поразки лідерство не втратив, а тільки дав маленьку надію перслідувачам. А от футболістам "Сошо" ніяк не вдавалось відірватись від зони вильоту. Але три очки, здобуті в поєдинку з "ПСЖ", підняли команду на 14-ту сходинку турнірної таблиці.

Реймс. "Огюст Делон"
Головний арбітр: Бенуа Бастьєн (Метц)
"Реймс" - "Сент-Етьєн" 1:1
Голи: Гаетан Курте 76 - Пьєр-Емерік Обамеянг 10
"Реймс": Коссі Агасса, Мохамед Фофана, Франк Сіньоріно, Гжегож Криховьяк, Камель Гілас (Ніколя де Превіль 62), Одаїр Фортес, Йоанн Рамаре (Бокунджі Ка 78), Гаетан Курте, Айсса Манді, Антоні Вебер, Пап Ндіайє Суаре (Ніколя Фоверг 62)
"Сент-Етьєн": Стефан Рюффьє, Жеремі Клеман, Пьєр-Емерік Обамеянг, Рено Коад (Фаузі Гулам 78), Йоан Молло (Макс-Ален Градель 72), Фабіан Лемуан (Матьє Бодмер 65), Жошуа Гілавогі, Жонатан Брізон, Лоїк Перрен, Мустафа Байял Салл, Франсуа Клер
Попередження: Ніколя де Превіль 79 - Йоан Молло 69, Жонатан Брізон 84

"Сент-Етьєн" виглядає пристойно. Команда, крім того, що добивається потрібного результату, показує при цьому класний футбол. Багато що для "зелених" буде вирішуватись у очних протистояннях зі своїми прямими конкурентами – тоді і стане зрозуміло, чи готові підопічні Крістофа Гальтьє зазіхнути на одне з лігочемпіонівських місць.

"Реймсу" очки даються важко, хоча на своєму стадіоні команда здатна дати бій будь-якому супернику. Шампанці в минулому турі перервали 15-матчеву (!) серію без перемог і сьогодні на поле вийшли з великим бажання розвинути свій успіх.

Обамеянг ("Сент-Етьєн") відзначився голом, але також кілька вигідних нагод не використав, про що доведеться шкодувати / фото - LFP.fr

Кураж в першому таймі спіймав Обамеянг. Пьєр-Емерік, крім того, що відзначився забитим м'ячем вже на 10-й хвилині матчу (7-й номер вийшов на побачення з голкіпером "Реймса" і з другої спроби переправив м'яча в сітку воріт Коссі Агасси), загубив ще кілька вигідних нагод. До честі господарів - вони теж намагались відповідати своїми контратаками і час від часу таки змушували вступати в гру Стефана Рюффьє (непогано пробивали Гаетан Курте та Одаїр Фортес). В цілому, футболісти обох команд в центрі поля не затримувались і змушували глядачів з цікавістю спостерігати за розвитком подій на полі.

З роздягальні господарі вийшли ще з більш рішучими намірами відігратись, що підтверджувалось активними діями шампанців в атаці. Не завжди вдавалось доводити все до логічного завершення- але моментами підопічні Юбера Фурньє були близькими до успіху. Особливо це стосується Камеля Гіласа: Рюффьє участі в епізоді уже не приймав, але удар 5-го номера прийшовся в поперечину воріт "Сент-Етьєна".

А під завершення поєдинку господарі, взагалі, влаштували облогу воріт Стефана Рюффьє. "Сент-Етьєн", до речі атакує класно, але в захисті команда не завжди грає надійно. Захисники "зелених" на 76-й хвилині залишили без опіки Гаетана Курте і нападник миттєво покарав суперників. Міг 18-й номер, взагалі, стати героєм "Реймса", але після виходу один на один разом з Рюффьє Гаетан перекинув і рамку воріт.

Досить несподівана втрата очок "Сент-Етьєном". Перед матчем "зелені" виглядали беззаперечними фаворитами, а от підтвердити цей статус грою не вдалось. Команда Крістофа Гальтьє завершує тур на п'ятій позиції і віддаляється від зони Ліги Чемпіонів. А "Реймсу" – у боротьбі за виживання – важливий кожен бал.

Бордо. Стадіон "Шабан-Дельма"
Головний арбітр: Ніколя Рейнвілл (Нім)
"Бордо" - "Ліон" 0:4
Голи: Клеман Греньє 15, Геїда Фофана 65, Клеман Греньє 73 (пен.), Александр Лаказетт 75
"Бордо": Седрік Карассо, Людовік Обраньяк (Абду Траоре 79), Людовік Сане, Дієго Ролан (Фахід Бен-Халфаллах 46), Ярослав Плашіл, Ніколя Моріс-Белай, Анрі Севе, Жюльєн Фобер, Флорьян Маранж, Марк Планю (Грегорі Сертіч 46), Бенуа Тремулінас
"Ліон": Ремі Веркутр, Деян Ловрен, Геїда Фофана, Клеман Греньє (Арнольд Мвемба 79), Лісандро Лопес (Рашід Геззаль 55), Александр Лаказетт, Антоні Ревейєр, Мілан Бишевац, Бафетімбі Гоміс (Жордан Феррі 61), Максім Гоналон, Самуель Юмтіті
Попередження: Седрік Карассо 88 - Самуель Юмтіті 22

"Бордо" - "Ліон" 0:4. Побиття на "Шабан-Дельма"

16-е лютого

Лорьян. Стадіон "Ів Аленма - Ле Мустар"
Головний арбітр: Стефан Ланнуа
"Лор'-ян" - "Евіан" 2:1
Голи: Жеремі Алядьєр 42 (пен.), Кевін Монне-Паке 78 - Бетао 83
"Лор'-ян": Фабьєн Одар, Ламін Коне, Бруно Екеле Манга, Ян Жуффр, Жеремі Алядьєр, Лукас Мареке (Маріо Леміна 46), Кевін Монне-Паке, Уеслі Лотоа, Ламін Гассама, Енцо Реаль (Мохаммед Абу 74), Максім Бартельм
"Евіан": Бертран Лак'-є, Бетао, Ерік Тьє Бі, Седрік Барбоза (Кевін Беріго 63), Альдо Ангула, Даніель Васс, Яннік Сагбо, Мілош Нінкович, Олівьє Сорлен (Юссеф Аднан 76), Бріс Джа Джедже (Гійом Лякур 52), Сабер Хеліфа
Попередження: Жеремі Алядьєр 44 - Бетао 41, Седрік Барбоза 56, Яннік Сагбо 87

"Евіан" ніяк не може відірватись від зони вильоту і позбутись статусу аутсайдера Ліги 1. А всі підстави у савойців для цього є: зимою команда підсилила свій склад і, що найголовніше, - підопічні Паскаля Дюпре ніколи не виглядають хлопчиками для биття. Таке враження, що від команди просто відвернулась удача.

В "Лор'-яна" останнім часом справи теж йдуть не дуже добре. "Мерлузові" втратили ту форму, в якій перебували до зимової перерви. Але з боротьби за єврокубки команда не випала і сьогоднішня перемога має додати підопічним Гуркюффа впевненості.

Господарі активно почали матч. В перші хвилин 15-ть в посиленому режимі працювали не тільки захисники "Евіана", а й голкіпер команди Паскаля Дюпре. Особливо надокучав Бертрану Лак'-є Ян Жуффр ти Жеремі Алядьєр. Але впоравшись із стартовим натиском, футболістам "Евіана" вдалось відвести гру від власних воріт. Гості, навіть, спробували прибрати м'яча до своїх ніг, та футболісти "Лор'-ян" швидко дали зрозуміти суперникам, що ініціативу віддавати вони не збираються.

А в кінці тайму "мерлузові" влаштували ще один штурм воріт Бертрана Лак'-є і цього разу захист савойців дав слабину. Алядьєр намагався втекти від Бетао і бразилець, на думку арбітра, не за правилами зупинив нападника. А оскільки було це в штрафному майданчику – рефері вказав на одинадцятиметрову позначку. Алядьєр спокійно розвів м'яч та Лак'-є по різним кутам.

Другий тайм також почався з атак "Лор'-яна". Невтомний Алядьєр дивом не влучив в порожні ворота після зручної передачі Монне-Паке, а трохи пізніше гольовий момент створив Ян Жуффр, та з ударом 8-го номера впорався голкіпер гостей. Але на 78-й хвилині "Лор'-яну" таки вдалось подвоїти перевагу в рахунку. Монне-Паке після зручної передачі Жуффра (Ян, до речі, провів дуже класний поєдинок) не залишив шансів Бертрану Лак'-є.

Слід зазначити, що в другому таймі вже було те, чого не було в першому: "Евіан" хоч і з запізненням, але намагався відповідати на атаки "Лор'-яна" своїми небезпечними випадами: Лякуру забракло точності, а з ударом Янніка Сагбо впорався Одар. А от з ударом Бетао, який головою замкнув подачу з кутового Мілоша Нінковича, не впорався ніхто. Та цього "Евіану" було замало...-

Господарі не володіли тотальною перевагою та все ж, виглядали краще за своїх опонентів. А от футболістам "Евіана" не варто опускати рук - рано чи пізно результат має прийти.

Бастія. Арман Сезарі-Фюрьяні
Головний арбітр: Вільфред Бьєн
"Бастія" - "Ніцца" 0:1
Гол: Неаль Мопей 61
"Бастія": Мікаель Ландро, Жюльєн Сабле, Сільвен Маршаль, Вахбі Хазрі (Клаудіо Бове 81), Жюльєн Пальмьєрі (Ілан 77), Флорьян Товен (Туафілу Мауліда 85), Фетхі Харек, Самбу Ятабаре, Жером Ротен, Антоні Модест, Жіль Сіоні
"Ніцца": Давід Оспіна, Ренато Сівеллі, Тімоте Колодзейчак, Неманья Пейчінович (Кевін Гоміс 72), Дідьє Дігар, Фабріс Абріель, Ерік Ботеак, Валентін Ейссерік, Кевін Анен, Неаль Мопей, Грегорі Пюель
Попередження: Сільвен Маршаль 89 - Фабріс Абріель 78, Неаль Мопей 83

Молодий Неаль Мопей приніс пермогу "Ніцці" / фото - УЄФА

Для "Ніцци" кожне очко на вагу золота. Відірватись від переслідувачів і міцно закріпитись на єврокубковій позиції "орлам" не вдається (хоча, не тільки "орлам"- непохитне становище серед лідерів зараз має хіба що "ПСЖ"), тому доводиться не тільки відважно гнатись за тими, хто попереду, але й з обережністю оглядатись назад, щоб не пропустити ривок когось з переслідувачів. У поєдинку з "Бастією" підопічні Клода Пюеля свого не впустили.

"Бастія" продовжує страждати від проблем в захисті. Команда в середньому пропускає 2-а м'ячі за матч і з такими показниками важко розраховувати на щось серйозне. Схоже, команду Фредеріка Антца можна вважати "доповненням" до аутсайдерів Ліги 1.

Тулуза. Муніципальний стадіон
Головний арбітр: Бартоломеу Варела (Мало-ле-Бен)
"Тулуза" - "Труа" 2:2
Голи: Еден Бен-Басат 86, Етьєн Дідо 88 - Мохамед Яттара 78, Бенжамен Ніве 83
"Тулуза": Алі Аамада, Етьєн Дідо, Еден Бен-Басат, Франк Табану (Даніель Браатен 46), Шейх М'-Бенге, Серж Орьє, Стів Яго, Аділь Хермаш (Віссам Бен Йеддер 56), Аймен Абденнур, Яннік Джало (Адрієн Регаттен 73), Етьєн Капу
"Труа": Йоанн Тюрам-Ульєн, Стефан Дарбьон (Маркос 59), Бенжамен Ніве, Флоріан Жаржа, Гранді Нгойї, Фабріс Н'-Сакала, Фабьян Камю, Жеремі Бреше, Жюльєн Фоссюрьє, Кентен Отон, Корентін Жан (Мохамед Яттара 71)
Попередження: Етьєн Капу 21, Аділь Хермаш 40 - Жеремі Бреше 45+1

"Тулуза" не зробила того, що повинна була робити. Алену Казанові та його підопічним потрібно змиритись з тим, що в цьому сезоні "Тулуза" якщо й здатна диктувати свої умови на полі, то тільки в поєдинках з аутсайдерами. Але як показує практика - і це "фіолетовим" не завжди вдається.

"Труа" продовжив свою безпрограшну серію і тепер вона нараховує чотири поєдинки. Хоча, шампанці навряд чи надто задоволені підсумком цього матчу. Дуже близькими підопічні Жан-Марка Фюрлана були до того, щоб здобути, нарешті, свою першу виїзну перемогу в чемпіонаті. За сім хвилин до завершення основного часу гості вели з перевагою в два м'-ячі, але, в результаті, довелось задовольнитись тільки нічию.

Варто відзначити дебютний гол у футболці "Тулузи" Едена Бен-Басата. Ізраїльтятин віддячує наставнику за довіру і починає виправдовувати сподівання, які на нього покладають вболіваьники "фіолетових".

Брест. Стадіон "Франсіс ле Бле"
Головний арбітр: Лоран Дюамель
"Брест" - "Аяччо" 1:1
Голи: Флорьян Распантіно 12 - Денніс Ольєч 70
"Брест": Алексіс Тебо, Бернар Менді, Жонатан Айїте, Ісмаель Траоре, Магайє Гейє (Жоффрей Дернес 81), Флорьян Лежьон, Флорьян Распантіно, Брахім Феррадж (Андре Ора 60), Усман Кулібалі (Адама Ба 76), Камель Шафні, Абдулваїд Сіссоко
"Аяччо": Гільєрмо Очоа, Матьє Шальме, Рікардо Фаті, Рональд Зубар, Мехді Мостефа, Йоанн Пулар, Жоан Каваллі (Жан-Батіст Пьєрацці 86), Поль Ласн (Фредерік Саммарітано 68), Сігамарі Діарра (Фабріс Бегеоргі 90+1), Феліпе Саад, Денніс Ольєч
Попередження: Камель Шафні 76 - Поль Ласн 27, Феліпе Саад 88

За розвитком "Аяччо" приємно і цікаво спостерігати. Із "гидкого каченяти" команда перетворюється у "прекрасного лебедя", який у турнірній таблиці Ліги 1 злітає все вище і вище. І все це – завдяки грамотній і самовідданій роботі Альбера Емона. Острів'яни ще в минулих турах покинули кола аутсайдерів, а сьогодні хоч перемоги не здобули, добились, все таки, прийнятного для себе результату.

А от підопічні Ландрі Шовена навряд чи можуть бути задоволені нічиєю. Реальність для "Бреста" така, що команді як повітря потрібні перемоги. А востаннє "Брест" здобував "вікторію" п'-ять турів тому...

Гол Флорьяна Распантіно переможним для "Бреста" не став / фото - УЄФА

Монпельє. Стадіон "Де ла Моссон"
Головний арбітр: Олівьє Тюаль
"Монпельє" - "Нансі" 1:0
Гол: Емануель Еррера 34
"Монпельє": Жоффрей Журдрен, Віторіно Хілтон, Анрі Бедімо, Джон Утака, Антоні Муньє (Жонас Мартен 86), Юнес Бельханда, Емануель Еррера (Гаетан Шарбонньє 67), Даніель Конгре, Марко Естрада, Ромен Піто (Брайан Дабо 73), Абдулхамід Ель-Каутарі
"Нансі": Дамьєн Грегоріні, Яссін Жеббур, Томас Мангані, Бенжамен Муканджо (Жефф Луїс 73), Поль Алоо Ефулу (Джамель Бакар 79), Лоссемі Карабуе (Жан-Ландрі Бассілекін 83), Саліф Сане, Жюльєн Жанвьє, Венсан Мураторі, Томас Айясс, Себастьєн Пігреньє
Попередження: Юнес Бельханда 76 - Бенжамен Муканджо 17, Саліф Сане 47, Жефф Луїс 78, Томас Мангані 90+1

Іншого підсумку в цьому матчі і не могло бути. "Монпельє" жахливо зіграв у минулому турі, тому матч проти "Нансі" став для "паладінів" не тільки плацдармом для здобуття трьох очок, а й шансом реабілітуватись перед власною публікою. Хоча, скільки вже цих "реабілітацій" було у лангедокців...- З огляду на те, як починався сезон для "Монпельє" і скільки труднощів доводиться долати команді Рене Жерара – місце в десятці за підсумками змагань у Лізі 1, "паладіни", напевно, будуть вважати успіхом.

Щодо "Нансі" – то тут успіхом буде збереження місця серед найкращих команд Франції. Не тільки успіхом – це буде феноменальним досягненням для "колючок". От тільки щоб виконати це завдання, команді потрібно докласти ще багато зусиль...- і трохи сподіватись на прихильність фортуни...-

Марсель. Стадіон "Велодром"
Головний арбітр: Себастьєн Морейра (Бельфор)
"Марсель" - "Валансьєнн" 1:0
Гол: Род Фанні 90+3
"Марсель": Стів Манданда, Ніколя Нкулу, Лукас Мендес, Джої Бартон (Моду Сугу 84), Андре-Пьєр Жиньяк, Андре Айю, Фуед Кадер (Морган Амальфітано 65), Жеремі Морель, Жак Алаіксіс Ромао, Род Фанні, Матьє Вальбуена
"Валансьєнн": Ніколя Пеннето, Давід Дюкуртью, Бро Ангуа, Карлос Санчес Морено, Ремі Гоміс, Лоріс Нері, Антоні Ле Таллек (Грегорі Пужоль 84), Ліндсей Рос, Руді Матер (Гаетан Бонг 58), Маор Меліксон, Опа Нгетт (Марко да Сілва 62)
Попередження: Джої Бартон 63, Морган Амальфітано 68 - Ремі Гоміс 43

Керівництво "Марселя" чітко озвучило ціль – місце в п'ятірці. Але навряд чи боси провансальців залишаться задоволеними, якщо їхня команда за підсумками національної першості опиниться поза п'єдесталом. Нинішній сезон для команди – суцільне випробування і право заявитись на Лігу Чемпіонів може стати достойною винагородою за всі зусилля і старання.

Був період, коли і команду Даніеля Санчеса вважали реальним претендентом на одне з єврокубкових місць. Але серія невдалих поєдинків змушує "Валансьєнн" починати все з початку. В сьогоднішньому матчі "лебеді" багато уваги приділяли захисту власних воріт і, забігаючи наперед, хвилини не вистачило "лебедям", щоб вивести з "Велодрома" нічию.

Господарі зі старту взяли м'яча під свій контроль, але вперше загрожувати воротам Ніколя Пеннето футболістам "Марселя" вдалось тільки в середині першого тайму: Жиньяку після передачі з глибини (віддавав на нападника Вальбуена) вдалось уникнути офсайду і перед Андре-Пьєром була вже вільна зона- Пеннето вийшов далеко з воріт і Жиньяк перекинув шкіряного над голкіпером. Врятував "Валансьєнн" від голу захисник, який встиг наздогнати м'яча і вибити його на кутовий. Ще одного разу Андре-Пьєр пробивав з розвороту після передачі Андре Айю, але 9-му номеру заважав захисник і, як наслідок, точним удар у форварда "Марселя" не вийшов.

Крім цього, перші 45-ть хвилин запам'ятались ще непоганими ударами Ромао та Андре Айю, але в обох випадках м'яч полетів над поперечиною воріт Пеннето.

А футболісти "Валансьєнна", таке враження, і не надто горіли бажанням йти вперед. Кілька перспективних атак у їх виконанні закінчились вже на стадії зародження, а в цілому - склалось враження, що підопічні Даніеля Санчеса вийшли на поле стадіону "Велодром" з першочерговим завданням - не пропустити.

В другому таймі креатив провансальської атаки цілком розчинився серед в'язкого, прагматичного футболу "Валансьєнна". Гостям вдалось трохи підрівняти статистику володіння м'ячем, хоча воротам Манданди "лебеді", як і раніше, майже не загрожували. Був удар Дюкуртью, який заблокували захисники, а другим темпом Бонг не влучив у рамку. У "Марселя" можна згадати моменти за участю Рода Фанні – спочатку захисник ввірвався у штрафний майданчик гостей і сильно пробив по воротах Пеннето, але удар 24-го номера заблокували захисники "Валансьєнна"- а потім Фанні намагався замкнути подачу зі штрафного Вальбуени, але як слід пробити не вдалось...- Але захиснику сьогодні все таки судилось стати героєм "Марселя". Йшла вже остання хвилина матчу і чергове підключення Фанні до атаки своєї команди завершилось тим, що Род перетворив передачу Мореля з лівого флангу в гол і дав привід Елі Бопу від радості стискати кулаки.

Род Фанні - герой "Марселя" / фото - УЄФА

Дуже невиразний футбол продемонстрували обидві команди. Підопічні Даніеля Санчеса, схоже, свідомо обрали таку манеру гри і їм вдалось нав'язати її "Марселю". Але до честі господарів - вони до останньої секунди шукали щастя біля воріт Пеннето і таки його знайшли...