"Лілль": Стів Елана, Флоран Бальмон, Ідрісса Гана Гейє, Дімітрі Пайєт, Саломон Калу (Нолан Ру 85), Марвен Мартен (Бенуа Педретті 88), Джібріль Сідібе, Франк Берья, Ронні Родлен (Дівок Орігі 74), Орельєн Шеджу, Марко Баша
"Марсель": Стів Манданда, Ніколя Нкулу, Лукас Мендес, Бенуа Шейру, Андре-Пьєр Жиньяк, Андре Айю, Фуед Кадер (Жордан Айю 50), Жеремі Морель, Жак Алаіксіс Ромао, Род Фанні, Матьє Вальбуена (Джої Бартон 77)
Попередження: Флоран Бальмон 67 - Джої Бартон 90

"Лілль" - "Марсель" 0:0. За мир у всьому світі

Ліон. Стадіон "Жерлан"
Головний арбітр: Ніколя Рейнвілл (Нім)
"Ліон" - "Тулуза" 3:1
Голи: Клеман Греньє 8, Бакарі Коне 49, Бафетімбі Гоміс 63 - Віссам Бен Йеддер 28
"Ліон": Ремі Веркутр, Бакарі Коне, Клеман Греньє, Йоанн Гуркюфф, Лісандро Лопес, Александр Лаказетт (Бафетімбі Гоміс 31), Антоні Ревейєр (Геїда Фофана 46), Мамаду Дабо, Джіммі Бріан (Яссін Бензья 84), Максім Гоналон, Самуель Юмтіті
"Тулуза": Олівьє Блондель, Адріен Рабіо, Віссам Бен Йеддер (Адріен Регаттен 69), Етьєн Дідо (Франсуа Сірьє 74), Франк Табану (Яннік Джало 84), Жонатан Зебіна, Серж Орьє, Аймен Абденнур, Павле Нінков, Даніель Браатен, Етьєн Капу
Попередження: Ремі Веркутр 84 - Адріен Регаттен 83

"Ліон" - "Тулуза" 3:1. Ковток свіжого повітря

Ніцца. Стадіон "Дю Ре"
Головний арбітр: Жан-Шарль Койльє (Сент-Квентін)
"Ніцца" - "Сошо-Монбельяр" 3:0
Голи: Мохаман Траоре 51, Дідьє Дігар 59, Даріо Цвітаніч 84
"Ніцца": Давід Оспіна, Ренато Сівеллі, Тімоте Колодзейчак, Неманья Пейчіновіч, Дідьє Дігар, Мохаман Траоре (Луіджі Бруінс 76), Ерік Ботеак (Фабріс Абріель 77), Даріо Цвітаніч, Жеремі Пьє (Камель Меріем 85), Кевін Анен, Ромен Женеву
"Сошо-Монбельяр": Сімон Пуплен, Себастьян Коршья, Карлао (Матьє Пейберне 45), Седрік Канте, Руа Конту (Ряд Будебуз 61), Жованні-Гі Сіо, Себастьєн Руде (Яссін Мікарі 65), Венсан Ногейра, Седрік Бакамбу, Давід Соже, Лоїк Пужоль
Попередження: Даріо Цвітаніч 79 - Себастьєн Руде 32, Лоїк Пужоль 36

Ліга 1. 32-ий тур.

Вони близькі до сенсації... / фото - УЄФА

"Ніцца" продовжує боротьбу за Лігу Чемпіонів. Попереду на "орлів" чекають дуже складні і відповідальні матчі проти "ПСЖ" і "Ліона", а тому втрачати очки на власному полі з аутсайдером – і хай, навіть, таким непоступливим як "Сошо" – недозволена розкіш.

Перший тайм пройшов в боротьбі, в якій, як легко здогадатись, саме "Ніцца" виглядала переконливіше. Футболісти "Сошо" зосередились на захисті власних воріт і контратаках, в той час як "орли" невпинно шукали різні шляхи до воріт Сімона Пуплена. Кевін Анен, Жеремі Пьє, Даріо Цвітаніч втратили вигідні нагоди, а завершився тайм неприємністю: Карлао у боротьбі зазнав травми і був вимушений на ношах залишати межі поля.

Але на цьому неприємності "автомобілістів" не завершились. Другий тайм почався з голу "Ніцци" – Ренато Сівеллі після подачі кутового розібрався в ситуації і пробив по воротах Пуплена, м'-яч по дорозі знайшов ногу Мохамана Траоре і вже так опинився в сітці – 1:0. А коли відзначився Дідьє Дігар – дальнім ударом (не без допомоги рикошету) застав зненацька Пуплена – гра була зробленою. Гол Даріо Цвітаніча на 84-ій хвилині був корисним для статистики: це вже 14-те взяття воріт від аргентинця в чемпіонаті.

Впевнена перемога "Ніцци", яка залишає команду в боротьбі за п'єдестал. Тепер хід за конкурентами...-

13-те квітня

Бордо. Стадіон "Шабан-Дельма"
Головний арбітр: Філіпп Кальт
"Бордо" - "Монпельє" 4:2
Голи: Людовік Сане 11, Шейк Дьябате 24, Ярослав Плашіл 26, Анрі Севе 54 - Ремі Кабелла 45, Бенжамен Стамбулі 90+1
"Бордо": Седрік Карассо, Людовік Обраньяк, Людовік Сане, Шейк Дьябате (Дієго Ролан 80), Ярослав Плашіл, Ніколя Моріс-Белай, Анрі Севе (Фахід Бен-Халфаллах 84), Жюльєн Фобер, Феррейра Маріано, Грегорі Сертіч (Андре Бійого Поко 44), Бенуа Тремулінас
"Монпельє": Жоффрей Журдрен, Віторіно Хілтон, Анрі Бедімо, Антоні Муньє, Гаетан Шарбонньє (Марко Естрада 50), Юнес Бельханда (Емануель Еррера 77), Даніель Конгре, Сулейман Камара, Ремі Кабелла, Абдулхамід Ель-Каутарі, Бенжамен Стамбулі
Попередження: Бенуа Тремулінас 75, Жюльєн Фобер 78 - Антоні Муньє 39, Абдулхамід Ель-Каутарі 48, Юнес Бельханда 70, Ремі Кабелла 75

В "Монпельє" було мало шансів / фото - УЄФА

Франсіс Жийо до сьогодні в Лізі 1 ніколи не перемагав Рене Жерара в тренерській дуелі (дві мирові, 5-ть поразок). В звітному турі ця тенденція мала всі шанси змінитися. Статистика була на користь жирондінців: "паладіни" не дуже вдало останнім часом грають на виїзді, а в 19-ти попередніх матчах в Бордо, "Монпельє", взагалі, переміг тільки одного разу...- Одним словом, все віщувало команді Рене Жерара непростий футбольний вечір.

Так і сталось. Тільки на 15-ій хвилині гості чи не вперше перейшли на половину поля "Бордо": Юнес Бельханда після подачі з флангу пробив прямо в руки Седріку Карассо. Але на той момент рахунок у матчі уже був 1:0. Господарі почали дуже активно. Обраньяк вибачив "паладінів", потім - і Дьябате, чий удар прийшовся в стійку, а от Людовік Сане діяв холоднокровно: після подачі кутового Сане в штрафному майданчику "Монпельє" зіграв як справжній бомбардир: високо вистрибнув і головою переправив м'яча у сітку воріт Журдрена.

Гості виглядали приречено. "Бордо" після голу свідомо віддав ініціативу супернику, але "паладіни" губились і не знали, що робити з м'ячем. Довго не вагаючись, жирондінці влаштували опонентам майстер-клас. Спочатку Шейк Дьябате у складній ситуації зумів перехитрити захисників "Монпельє" і пробив без шансів для Журдрена. А трохи пізніше фірмове забігання Тремулінаса по лівому флангу завершилось прострілом в центр і точним ударом Плашіла – 3:0 і шок для "паладінів".

Маленький вогник надії зажеврів у серцях прихильників "Монмельє" перед самою перервою: Ремі Кабелла взяв гру на себе, накрутив захисників "Бордо" і точним ударом змусив капітулювати Седріка Карассо. Але цей гол, як виявилось згодом, тільки додав престижу поразці "Монпельє".

В другому таймі гості володіли ініціативою, але ніяких дивідендів контроль м'яча "паладінам" не приносив. Грати на утримання рахунку – стихія "Бордо". Перекривши всі шляхи до власних воріт, жирондінці терпляче вичікували на чергову помилку суперника в захисті. Дочекались такої на 54-ій хвилині: знову прохід лівим флангом Бенуа Тремілінаса, націлена передача в центр і замикання цього разу від Анрі Севе. 4:1 – на цьому матч можна було б завершувати. Гол Бенжамена Стамбулі на компенсованих до основного часу хвилинах вже ні для кого ніякого значення не мав.

Історична перемога особисто для Франсіса Жийо, яка має додати його команді впевненості. А для "Монпельє" це вже не перший подібний провал в цьому сезоні...-

Ансі. Стадіон "Парк де Спорт"
"Евіан" - "Ренн" 4:2
Голи: Жан-Армель Кана-Бійїк 2 (авт.), Кевін Беріго 34, Мілош Нінкович 79, Яннік Сагбо 83 - Жюльєн Фере 22, Джон Бой 69
"Евіан": Бертран Лак'-є, Мохаммед Рабіу, Бетао, Кевін Беріго (Яннік Сагбо 72), Седрік Барбоза (Іхеб Мбаркі 80), Даніель Васс, Седрік Монгонгу, Мілош Нінкович (Гійом Лякур 85), Олівьє Сорлен, Бріс Джа Джедже, Сабер Хеліфа
"Ренн": Бенуа Костіль, Жан-Армель Кана-Бійїк, Джонатан Пітройпа (Віктор Уго Монтаньо 74), Жюльєн Фере, Мевлют Ердінч, Абдулайє Садіо Дьялло, Жан Макун, Еріта Ілунга, Дімітрі Фулкьє, Джон Бой, Венсан Пажо (Андерс Конрадссен 46)
Попередження: Бріс Джа Джедже 24 - Венсан Пажо 44, Дімітрі Фулкьє 58

В одних радість, в інших смуток... / фото - УЄФА

"Ренн" за підсумками чемпіонату вже не проб'-ється в єврокубки. У бретонців є ще резервний варіант, адже наступної суботи команда зіграє у фіналі Кубка Французької Ліги...- А в Лізі 1 бретонці всі свої зусилля кинули на те, щоб перервати неприємну для себе серію без перемог, яка до цього туру налічувала у "Ренна" вже сім поєдинків. Та виконати це завдання у виїзному матчі проти "Евіана" бретонцям не вдалось...- Колективу Паскаля Дюпре перемога була більш потрібною. За виживання савойці б'-ються з останніх сил і сьогодні їм вдалось потішити власних вболівальників гарною грою і прийнятним результатом.

Вже на 2-ій хвилині рахунок у матчі було відкрито: невдахою епізоду виявивися Кана-Бійїк, який зрізав м'-яча у власні ворота. Жюльєн Фере рівновагу відновив, і, навіть, на точний постріл Кевіна Беріго у "Ренна" знайшлась відповідь. А от гол Мілоша Нінковича - дебютний для серба в Лізі 1: вітання - виявивися для господарів переможним. Яннік Сагбо на заключних хвилинах матчу тільки зробив "вікторію" "Евіана" більш впевненою.

Мілош Нінкович ("Евіан") святкує дебютний гол у Лізі 1 / фото - УЄФА

Савойці в піднесеному настрої готуватимуться до Кубка Франції. А от у "Ренна", якому через тиждень доведеться зіграти у фіналі Кубка Французької Ліги, зараз багато невирішених проблем.

Брест. Стадіон "Франсіс ле Бле"
Головний арбітр: Саїд Еннжімі
"Брест" - "Реймс" 0:2
Голи: Ніколя Фоверг 28, Дієго Рігонато 77
"Брест": Алексіс Тебо, Йоан Мартьяль, Бернар Менді, Бруно Гружі, Ісмаель Траоре (Брахім Феррадж 56), Ларсен Туре, Флорьян Распантіно (Магайє Гейє 78), Чарльсон Беншоп, Ахмед Кантарі, Абдулваїд Сіссоко, Андре Ора (Камель Шафні 56)
"Реймс": Коссі Агасса, Мохамед Фофана, Франк Сіньоріно, Гжегож Криховьяк, Антоні Дево, Йоанн Рамаре (Бокунджі Ка 69), Дієго Рігонато, Ніколя Фоверг (Камел Гілас 83), Айсса Манді, Антоні Вебер, Крістофер Гломбар (Флойд Айїте 46)
Попередження: Ларсен Туре 58, Бернар Менді 66, Камель Шафні 76 - Ніколя Фоверг 70, Гжегож Криховьяк 72

"Реймс" знову святкує... / фото - УЄФА

У "Бреста" зараз непросте становище. На плечі Корентіна Мартінса звалився важкий тягар боротьби за виживання і дуже імовірно, що виводити команду з кризи наставнику доведеться вже в Лізі 2. Принаймні, сьогоднішній матч бретонцям знову не вдався.

"Реймс" вдома і на виїзді – це дві різні команди. В 35-ти попередніх матчах за межами власного стадіону у Лізі 1 шампанці перемогли тільки одного разу. Та незважаючи на це, сьогодні саме колектив Юбера Фурньє вважався фаворитом в дуелі з "Брестом". Небезпідставно... Влучні удари Ніколя Фоверга та Дієго Рігонато принесли "Реймсу" другу в цьому чемпіонаті виїзну перемогу.

Лор'-ян. Стадіон "Ів Аленма - Ле Мустар"
"Лор'-ян" - "Бастія" 4:1
Голи: Ян Жуффр 45+1, Бенжамен Корньє 55, Жеремі Алядьєр 75, Жеремі Алядьєр 83 - Антоні Модест 59
"Лор'-ян": Фабьєн Одар, Ламін Коне, Педріньо, Бруно Екеле Манга, Бенжамен Корньє (Кевін Монне-Паке 74), Ян Жуффр, Матьє Кутадьєр, Жеремі Алядьєр, Максім Бака, Максім Бартельм, Мохаммед Абу
"Бастія": Мікаель Ландро, Сільвен Маршаль, Вахбі Хазрі, Жак Фаті, Жюльєн Пальмьєрі (Самуель Інкум 76), Флорьян Товен, Фетхі Харек, Самбу Ятабаре (Клаудіо Бове 86), Жером Ротен, Антоні Модест, Жіль Сіоні
Попередження: Педріньо 67 - Самбу Ятабаре 19, Жюльєн Пальмьєрі 30

Ян Жуффр ("Лор'-ян) першим знайшов шлях до воріт "Бастії" / фото - УЄФА

Якщо відверто, - в звітному матчі зустрічались команди, яким в цьому чемпіонаті вже майже нічого не потрібно. "Лор'-ян" знаходиться у верхній частині турнірної таблиці, але не видно, за рахунок чого "мерлузові" зможуть зачепитись за одну з єврокубкових позицій. Але й так, сезон підопічним Крістіана Гуркюффа, можна сказати, вдався – залишилось просто не змазати його завершення.

"Бастія" довгий час перебувала в небезпечній близькості від зони вильоту- та й зараз, суто теоретично, корсиканці ще можуть опинитись серед трійки невдах чемпіонату. Але навряд чи це станеться...- Сьогодні корсиканці поступились, але якщо брати в цілому, то гра, яку підопічні Фредеріка Антца демонстрували в останніх турах, не дає підстав сумніватись в доцільності перебування "Бастії" серед кращих команд країни.

Аяччо. Стадіон "Франсуа Коті"
Головний арбітр: Лоран Дюамель
"Аяччо" - "Нансі" 1:1
Голи: Мехді Мостефа 8 - Поль Алоо Ефулу 5
"Аяччо": Гільєрмо Очоа, Матьє Шальме, Рональд Зубар, Бенжамін Андре, Адріан Муту, Мехді Мостефа, Йоанн Пулар, Жоан Каваллі (Анді Делорт 69), Самюель Буур, Сігамарі Діарра (Дамьєн Тібері 76), Денніс Ольєч (Фредерік Саммарітано 58)
"Нансі": Дамьєн Грегоріні, Яссін Жеббур, Жордан Лотьє, Томас Мангані, Бенжамен Муканджо, Джамель Бакар (Абду Кулібалі 81), Поль Алоо Ефулу, Лоссемі Карабуе, Саліф Сане, Себастьєн Пігреньє, Ромен Гранж (Жефф Луіс 77)
Попередження: Бенжамін Андре 57, Матьє Шальме 66

До поєдинку в столиці Корсики футболісти "Нансі" підійшли в піднесеному настрої. В трьох останніх матчах до цього команда Патріка Габріеля перемогла, встановивши тим самим найдовшу успішну для себе серію в цьому чемпіонаті. І хоч "колючки" дуже багато втратили раніше – є ще можливість все виправити. Поєдинок проти "Аяччо" підопічні Патріка Габріеля можуть теж занести собі в актив.

Після приходу на тренерський місток команди Альбера Емона, справи в "Аяччо" пішли на покращення- острів'янам не завжди все вдається, але в команди є потенціал боротись за щось більше, ніж збереження прописки в еліті. Але поки що футболісти з батьківщини Наполеона змушені задовольнятись роллю аутсайдерів змагань.

Труа. Стад де л'-Об. 18 658 глядачів
Головний арбітр: Бенуа Бастьєн (Метц)
"Труа" - "Парі Сен-Жермен" 0:1
Гол: Блез Матюіді 65
"Труа": Йоанн Тюрам-Ульєн, Стефан Дарбьон (Максім Колен 77), Елож Анза-Йяміссі, Маркос (Мохамед Яттара 84), Бенжамен Ніве (Шавьєр Тьяго 72), Флоріан Жаржа, Фабріс Н'-Сакала, Фабьян Камю, Жеремі Бреше, Жюльєн Фоссюрьє, Кентен Отон
"Парі Сен-Жермен": Сальваторе Сірігу, Тьяго Сілва, Мамаду Сахо, Езекіель Лавессі, Блез Матюіді, Максвелл, Кевін Гамейро (Тьяго Мотта 64), Грегорі ван дер Віль, Марко Верратті (Девід Бекхем 76), Хавьєр Пасторе, Лукас Моура (Крістоф Жалле 80)
Попередження: Флоріан Жаржа 44 - Езекіель Лавессі 75

Після перерви зібрались... / фото - УЄФА

В матчах аутсайдерів і фаворитів часто знаходиться місце сенсації. Але сьогодні був не той випадок...- "ПСЖ" на крейсерській швидкості мчить до третього в своїй історії чемпіонського титулу і "Труа" – відвертий аутсайдер, який, втім, ще зберігає мінімальні шанси на порятунок – перепоною для парижан не став.

Хоча, в першому таймі не відчувалось, що лідеру протистояв колектив, який пасе задніх. Футболісти "Труа" тримались на рівні і не нітились перед зірковими гостями. Щоправда, вже на 3-ій хвилині шампанці відчули на собі силу паризьких контратак: Верратті виваженою передачею з глибини знайшов попереду Гамейро, але Кевін свою дуель Тюрам-Ульєну програв. Дуже швидко глядачі переконались, що й "Труа" не ликом шитий: Стефан Дарбьон відгукнувся на передачу зліва і смачно приклався по м'-ячу - рятувати ситуацію для "ПСЖ" був вимушений Сірігу.

Парижани виглядали досить втомлено і це не дивно: чвертьфінал Ліги Чемпіонів відібрав у підопічних Карло Анчелотті багато сил – як психологічних, так і фізичних...- А тут ще аутсайдер, який заради позитивного результату ладен вигризати м'яч в суперника на кожному клаптику поля. Висока індивідуальна майстерність дозволила Лукасу Моурі на 16-ій хвилині вийти на вигідну ударну позицію і потужно пробити по воротах Тюрам-Ульєна – голкіпер видав шикарний сейв. Але й тут господарі з відповіддю не забарились: швидка комбінація підопічних Жан-Марка Фюрлана в штрафному майданчику "ПСЖ" завершилась небезпечним ударом Бенжамена Ніве, з яким, втім, впорався Сірігу. А трохи пізніше той же Ніве пострілом з лінії карного майданчика ледь не застав італійського голкіпера зненацька – але Сальваторе знову підтвердив свій високий клас.

Під час перерви Сірігу і компанія отримали від Карло Анчелотті добрячого прочухана. Саме цим можна пояснити активність парижан після виходу з роздягальні. Втім, ні Лавессі, який ударом завершував свій швидкісний прорив у штрафний майданчик "Труа", ні Матюіді, який після скидки партнера намагався присоромити Тюрам-Ульєна, щастя не знайшли.

Також гості більш відповідально почали ставитися до роботи в захисті. В "Труа" вже не було стільки варіацій попереду. Але це не повністю задовольняло Карло Анчелотті. Крім безпеки воріт Сірігу, італійський фахівець прагнув бачити в графі "забиті м'ячі" біля своєї команди як мінімум цифру 1. Бажання італійця здійснилось на 65-ій хвилині, після того як Грегорі ван дер Віль здійснив рейд лівим флангом і виконав вишукану передачу в штрафний майданчик "Труа": Матюіді зорієнтувався і пробив повз Тюрам-Ульєна – 0:1.

Довести справу до логічного завершення футболістам "ПСЖ" було вже нескладно. Парижани впевнено тримали ситуацію під контролем, а коли відбувся невеличкий збій – дозволили гості Камю з вигідної позиції пробити по воротах – підстрахував партнерів Сірігу.

Команда Карло Анчелотті ще на крок наблизилась до чемпіонського титулу, а "Труа" - до Ліги 2.

12-те квітня

Валансьєнн. Стадіон "Дю Ено"
Головний арбітр: Бартоломеу Варела (Мало-ле-Бен)
"Валансьєнн" - "Сент-Етьєн" 0:0
"Валансьєнн": Ніколя Пеннето, Юнусс Санхаре, Бро Ангуа, Карлос Санчес Морено, Гаель Даніч, Ремі Гоміс, Опа Нгетт, Ліндсей Рос, Гаетан Бонг, Руді Матер (Кенні Лала 46), Маор Меліксон (Венсан Абубакар 73)
"Сент-Етьєн": Стефан Рюффьє, Пьєр-Емерік Обамеянг, Рено Коад, Йоан Молло (Фаузі Гулам 65), Жошуа Гілавогі, Жонатан Брізон, Ромен Амума (Ульріх Майї 77), Лоїк Перрен, Мустафа Байял Салл, Матьє Бодмер (Фабіан Лемуан 64), Франсуа Клер
Попередження: Ромен Амума 45+1, Фабіан Лемуан 80

Боролись якось без натхення / фото - leguipe.fr

Довгий час "Сент-Етьєн" гнався за третьою сходинкою турнірної таблиці. І здобувши її, тепер "зеленим" доводиться відбиватись від посягань конкурентів. Сьогодні "стефануа" відправились в гості до "Валансьєнна", для якого друге коло чемпіонату перетворилось на суцільний жах. "Лебеді" в 2013-му році виграли всього один поєдинок з 13-ти і це після того, як в першій половині змагань "Валансьєнн" вважався чи не найбільшим відкриттям цьогорічної Ліги 1.

Перший тайм пройшов не зовсім за сценарієм "Сент-Етьєна". А саме від "зелених" варто було очікувати домінування – боротьба за Лігу Чемпіонів спонукає до рішучих дій в кожному матчі. Кілька прострілів від Молло, Амуми, кілька випадів від Обамеянга – але Крістофу Гальтьє цього було замало, про що тренер не соромився кричати з технічної зони. А от Даніель Санчес поводився стримано. Хоча, глибоко в душі наставник, без сумніву, дуже хвилювався за своїх підопічних, які за відсутності глобальних турнірних завдань, змагаються зараз за власний престиж. "Лебеді" володіли ініціативою, хоча до загострення біля воріт Стефана Рюффьє справа доходила вкрай рідко. Якщо не рахувати кількох стандартних положень, які "Валансьєнну" значних дивідендів не принесли, до перерви можна відмітити хіба що перспективний дальній удар від Гаеля Даніча – голкіпер "Сент-Етьєна" був на висоті.

В другому таймі особливо нічого і не змінилось. От тільки гострих епізодів стало ще менше...- точніше, їх не було зовсім. Спроби "Валансьєнна" виглядали інертними, а "стефануа" були просто несхожими на самих себе. Повільний перехід із захисту в атаку, багато браку, прямолінійні рішення – все це не властиво грі "Сент-Етьєна", але сьогодні "зелені" діяли саме в таких тонах.

До хорошого швидко звикаєш. Команда Крістофа Гальтьє привчила своїх вболівальників до яскравого, видовищного футболу. Деколи просто дивувало: звідки "зелені" беруть ресурси для успішної боротьби на всіх фронтах ("Сент-Етьєн" ще продовжує змагатись за Кубок Франції і Кубок Французької Ліги)? Можливо, ресурси закінчились? Точну відповідь на це питання дасть тільки час...-